Produkty

Kari Traa – oblečení, které se nosí samo

Kari Traa je sice norská akrobatická lyžařka, zároveň je i držitelkou tří olympijských medailí a byla několikrát zvolena za nejvíce sexy ženu v Norsku, ale je to i velmi úspěšná zakladatelka stejnojmenné značky Kari Traa. Jedná se o dámské oblečení vhodné na sport i do města. Českou ambasadorkou této značky je olympijská vítězka Eva Samková.

Je to oblečení určené všem ženám od ženy, která sama sportuje a ví, co opravdová dívka nebo žena potřebuje, aby se cítila sama sebou, spokojeně a sebejistě v každé situaci a při každé činnosti. Značka Kari Traa vás oblékne doslova od hlavy po paty. Je jedno, jestli chcete běhat, lyžovat, bruslit nebo si jít sednou s kamarádkou na drink do města. Slušet vám to bude v každé situaci.

Žena na lyžích

V nabídce se můžete těšit na:

  • Termoprádlo

Trika i spodky jsou dělané s plochými švy a materiál je měkký, rychleschnoucí a samozřejmě příjemný na dotek. Většinou je vhodný pro všechna čtyři roční období. Samotné vzory jsou krásné a vybere si stydlivka i dračice.

  • Trička

Trička jsou velmi jednoduchá a elegantní. Sjednoťte se s kamarádkou při běhu. Třeba inspirujete i jiné dívky a ženy.

  • Mikiny

Se zipem nebo bez? S kapucí nebo bez ní? Voděvzdorné nebo fleece? Je jen na vás, čemu dáte přednost, v čem se budete cítit lépe. S žádnou mikinou neuděláte chybu!

  • Bundy

Vesty, bundy, kabáty, to vše máte k dispozici. Stačí si vybrat tu vaši nejoblíbenější, nejpěknější a nejpohodlnější. Pro horkokrevné doporučujeme pěkné vesty a bundy a pro zimomřivé úžasné péřové kabáty.

  • Šortky a sukně

Sportovní, funkční šortky nebo sukně jsou k dispozici v mnoha krásných barevných kombinacích.

Sportující žena

  • Kalhoty

Tepláky nebo legíny, ve všem budete vypadat sexy. Stačí si věřit.

  • Ponožky

Barevné a teplé ponožky na zimní radovánky. Vhodné jak k lenošení u krbu, tak i pro lyžování, běžkování nebo koulování.

  • Doplňky

Doplňky jsou pro ženu jedna z nejdůležitějších věcí. Je libo čepice, čelenka, nákrčník nebo krásně teploučké rukavice či batoh na tu fůru oblečení?

Mohlo by se vám také líbit...