Produkty

Antigenní testy za slin na Covid-19

Pokud chceme být zodpovědní, tak bychom si měli při příznacích respiračního onemocnění udělat antigenní test. Ten je rychlý a výsledek se dozvíte již za 15 minut. Pokud se necítíme dobře a nejsme si jistí, zda jsme nebyli v kontakt s nakaženou osobou, tak je vhodné si alespoň udělat tento antigenní test.

Lidé si často dělají test i před návštěvou rodičů, kamarádů, a i před nějakou akcí. A to jak lidé očkovaní, tak i neočkování.

Vzhledem k tomu, že neočkovaní jedinci se musí testovat každý týden a jelikož to vypadá, že se budou muset v práci testovat i očkovaní lidé, tak je třeba mít antigenní testy v zásobě i na pracovištích.

testování na pracovištích

Antigenní testy ze slin jsou neinvazivní testy, který zvládnou jak děti, tak starší lidé. Je vhodný pro lidi, co odmítají hluboké testy z nosu a bojí se jich. Jde o velmi šetrnou metodu. Je rychlý, přesný a spolehlivý. Můžete ho nakoupit po více kusech za zvýhodněnou cenu. Na některé testy přispívá i zdravotní pojišťovna a to 60 Kč. Takže pokud potřebujete zakoupit testy pro své zaměstnance zvažte, zda by nebylo pro ně dobré koupit právě antigenní testy ze slin, který pro ně bude šetrnější a testování tak bude pro všechny snadnější a bezpečnější. Mnoho lidí si testy z nosní sliznice neodebere vhodným způsobem, a tak je pro lepší výsledek testu lepší právě test ze slin.

test ze slin

Mějte ovšem na paměti, že je třeba minimálně hodinu před odběrem nejíst a nepít, aby nebyl výsledek zkreslený anebo falešně negativní. Doporučují se i dvě hodiny před testem nic nekonzumovat.

Tento test ze slin je vhodný i pro malé děti do školek a škol, které se budou také testovat. Bylo by dobré mít zásobu antigenních testů pro samotestování mít v každé domácnosti, aby si každý, kdo má příznaky nebo podezření, že by mohl být pozitivní mohl hned udělat test, aby věděl, jak na tom je a nemusel čekat na termín PCR testů. Někdy je třeba si zkusit test udělat i několik dní po sobě pokud příznaky přetrvávají.

Mohlo by se vám také líbit...