Produkty

Jak ušetřit při nakupování na e-shopech s oblečením?

E-shopy jsou skvělým pomocníkem pro vaše nákupy z pohodlí domova. Dávají vám možnost, jak na několik kliků nakoupit v podstatě všechno, co aktuálně potřebujete. Právě jejich jednoduchost je ale mnohdy zrádná, jelikož než si to uvědomíte, tak utratíte na těchto e-shopech daleko více peněz, než jste původně plánovali.

nakupování

Jak tedy e-shopovým nakupováním oblečení ušetřit?

Spoustu e-shopů, hlavně těch, které prodávají zboží od více značek, mají několikrát do roka velké výprodeje. Tady můžete ušetřit opravdu hodně peněz, jelikož e-shopy potřebují uvolnit sklady pro nové zboží a slevy bývají opravdu velké. Nejčastěji se tak děje před nástupem nové sezóny. E-shopy jsou většinou skvěle zásobené, a pokud jim zůstane sklad plný letního oblečení a venku již přichází podzim, dají na letní oblečení výraznou slevu. Stejně tomu tak je, pokud mají skladem ještě podzimní kousky z minulé sezóny. Oděvní průmysl je obrovský, proto se ročně vyrábí tolik kousků, že sklady různých e-shopů, a zvlášť těch, které pod sebou sdružují více značek, jsou mnohdy opravdu přeplněné.

model

Některé e-shopy také své zákazníky odměňují různými body za věrnost a jejich nákupy, které si potom můžou směnit za slevu na zboží. Pokud nějaké takové body máte, hlídejte si jejich využití. Obvykle totiž mají určité datum, do kdy se dají využít.

Hodně e-shopů také dává k dispozici slevové kupóny v různé hodnotě. Buď se jedná o procentuální slevu, která bývá obvykle 5 až třeba 30 %, nebo přímo slevu v podobě konkrétní částky, například při nákupu nad 1000 Kč sleva 100 Kč. Což se rozhodně vyplatí.

Líbí se vám zboží na About You, na jednom z největších e-shopových portálů v Evropě? Na tomto portáluu seženete prakticky všechno v oblasti módy, po čem zatoužíte. Velkou výhodou je, že e-shop má poštovné zdarma. Pokud chcete ušetřit ještě víc, můžete využít slevový kupón About You.

Mohlo by se vám také líbit...