Produkty

Před pořízením miminka

Každý nám jako malým dětem tvrdil, že miminko vzniká tak, že se mají dva lidé rádi. Pokračování už bylo individuální, ale základ byl u všech příbězích stejný, a to láska. To, že se mají dva lidé rádi ovšem pro pořízení miminka nestačí a mnohdy ani ta láska nefunguje. Stane se to naprosto jednoduše. Potkají se například dva lidé, kteří se spolu chtějí jen vyspat a ono se to (pro ně) bohužel jaksi zvrtne, což nejde pochopit, jelikož existují ochrany, ale i tak se to někdy trošku pokazí a vznikne z toho něco, co ani jeden z nich nechtěl. Teď také záleží na tom, jestli si miminko nechají, nebo jestli si jej nechají vzít.

nožičky

To je další otázka a je to čistě na nich, každopádně pokud by pro to dítě nebylo dobré si ho nechat, určitě je dobré sáhnout po takovém řešení, jaké se v tu chvíli nabízí a je nejlepší pro budoucnost tohoto dítěte. Pokud bude lepší dítě nemít, pak se uvažuje o potratu. Pokud si chce tedy člověk pořídit dítě (jedná se o velmi nejasné a špatné sloveso, ale jinak se to asi nazvat nedá), musí přemýšlet o mnoha věcech. Dítě je další člověk navíc a budoucí rodiče se musí rozmyslet a popřemýšlet nad tím, jestli jsou schopni dítěti vytvořit takové prostředí, ve kterém se bude cítit dobře a nic mu nebude chybět. Tedy, jestli bude například dostatek financí na to, aby dítě mělo to, co potřebuje a cítilo se v bezpečí a dobře, aby mu nic nescházelo.

miminko

Nemyslí se tím ovšem rozmazlenost a dát dítěti vše, ale zase to není myšleno jako zajistit dítěti jen ty věci, které opravdu potřebuje. Každý má své touhy a děti chtějí hračky, chtějí to, co vidí u ostatních dětí. Proto je třeba se rozmyslet, jestli jsme schopni dítěti toto dát. S tím se pojí i výbavička, která je potřeba před samotným porodem. Dítě potřebuje plno věcí k tomu, aby mohlo fungovat. Kočárek, například kočárek Babylux, plenky, postýlku, oblečení, stravu a tak dále a je velmi důležité počítat s tím, že dítě hodně rychle roste, takže to také stojí dost peněz. Určitě je třeba o tomto všem popřemýšlet.

Mohlo by se vám také líbit...