Produkty

Obálky pro přepravu

Posílání pošty v obálkách je dlouholetou tradicí, protože je to skutečně nejlepší způsob. Pokud vyžadujete pevnost, tak poslouží kartonová obálka.

Obálky pro přepravu

Fungující tradice

Dnes už se to až tolik nevidí, protože psaní si posíláme většinou přes internet, a to třeba za pomocí internetové pošty, ale třeba takový pohled z dovolené rozhodně vždy potěší, a proto se tato tradice stále udržuje. Třeba starší lidé si při významných svátcích, narozeninách a dalších významných událostech stále píší klasické dopisy. Ty se vždy vkládají do poštovních obálek, která Vám třeba přichází, když přijdou různá vyúčtování.

milostný dopis

Pokud nemáte elektronickou evidenci, tak stále Vám chodí do poštovní schránky. Obálka má tu skvělou funkci, že do ní vložíme daný dokument a už na něj nikdo nevidí, takže si nikdo nebude prohlížet cizí poštu. Zároveň hodně z nich má průhledné okénko, aby bylo hezky vidět, pro koho je dopis určený. Když budeme chtít psaní někomu poslat, tak je nejjednodušší zakoupit obálku a příslušnou známku. Doma do obálky vložíme dopis, nalepíme známku a potom už jenom stačí zajít na poštu či vhodit dopis do sběrné schránky.

Předměty

Komě poštovních obálek tu máme i druhý způsob využití, který se zaměřuje na zabalení různých předmětů a zboží. Ty dále můžeme schovat či je zaslat třeba k zákazníkovi. Aby byla zajištěna pevnost a výdrž, tak se nejčastěji volí kartonové obálky, přičemž díky jejich tloušťce jsou mnohem více odolné proti poškození než obyčejné papírové. Sami jistě víte, že čím těžší zásilka, tak tím více u přepravních společností zaplatíte, a proto je kartonová obálka velmi levná, což neprodražuje výslednou cenu za přepravu.

grafika obálky

Možná si říkáte, že u takového kartonového materiálu bude problém s vlhkostí, protože se snadno rozmočí, ale není tomu tak. Je na nich totiž úprava v podobě nátěru, který právě brání vsakování vlhkosti, což zároveň chrání před vniknutím všech nečistot. Prodávají se v mnoha rozměrech a baleních, kdy každá firma mohla své produkty snadno zabalit a poslat až k samotnému kupci, kdy dojdou v naprostém pořádku.

Mohlo by se vám také líbit...