Firmy

Nemáte auto?


Jste řidič, který je momentálně bez auta? I když jste zvyklí na řízení a na to že máte auto kdykoliv k dispozici, nejspíš se vám už někdy stalo, že vám auto vypovědělo službu. Protože je to spotřební zboží, často se některé součástky zcela opotřebí a přestanou plnit svou funkci. Auto pak musí na opravu do servisu, a částky za údržbu nejsou vždycky přijatelné. Zejména majitelé dražších nebo starších vozidel se někdy musí připravit na pořádně vysokou fakturu, a ne vždycky mají lidé takovou částku zrovna k dispozici. Přesto dál potřebují jezdit.

škoda fabia

Ideální je půjčit si auto
Jako první varianta každého napadne, že si auto vypůjčí. Nejspíš by většina lidí řešila že si auto vypůjčí od někoho z rodiny nebo z přátel. To ale není úplně nejlepší varianta, protože může dojít k tomu, že vás ve vypůjčeném autě někdo nabourá, někde ho odřete a nebo vás třeba někdo vykrade. V takovém případě potom mohou pohodové rodinné nebo přátelské vztahy pořádně utrpět. Proto je lepší si auto vypůjčit od někoho neutrálního, třeba z půjčovny.

Naše půjčovna aut v Praze 9 má obsáhlý vozový park, kde najdete nejen

  1. užitková vozidla, ale i
  2. osobní auta – sedany i kombi.

Na jaké auto jste zvyklí?
Spousta lidí řídí kratší auta, protože se jim s nimi snáz parkuje. U nás najdete třeba krátkou Octavii nebo Fabii, a to jak starší modely, tak ty nejnovější. Nabízíme hlavně vozy značky Škoda, protože jde o nejpopulárnější auta českých řidičů, a díky tomu si nebudete muset zvykat na jiná auta. Využijte možnost vypůjčení auta, které běžně řídíte – jednoduše nasednete a jedete.

červené auto

Naše auta jsou připravená vyjet na silnice. Pravidelně jim dopřáváme potřebný servis, aby nás nebo naše zákazníky nepřekvapila nepříjemnost v podobě poruchy na cestách. V ceně je dálniční známka, povinné i havarijní ručení a jediné co si musíte zaplatit zvlášť jsou pohonné hmoty.

Mohlo by se vám také líbit...