Firmy

Přestěhujeme Vaši firmu bez jediného škrábance

Ne nadarmo se říká, že je lepší vyhořet než se stěhovat. Ovšem to si jako firma dovolit nemůžete. Pokud vlastníte těžké stroje, výrobní linky a další, určitě se hodnota tohoto zboží pohybuje ve vysokých finančních částkách. Samotné stěhování strojů je velmi náročné a v Praze obzvlášť. Stroje váží mnohdy několik tun, mají atypické rozměry a často potřebují při přepravě i speciální upevnění a další dodatečné práce kolem.

proškolený technik stěhování

Stěhování strojů Praha je právě to, co hledáte.

Kvůli bezpečnosti a kvalitně odvedené práce vás první navštíví náš proškolený technik. Ten musí vidět jak místo nakládky, tak následně i místo, kde bude stroj vyložen. Obě místa technik pečlivě prohlédne a dohodne podrobnosti. Technik musí veškeré nutné údaje sepsat do objednávkového formuláře. Na základně údajů z objednávkového formuláře a na základě svých vlastních poznatků určí časový plán a vhodný způsob přepravy. Pro přepravu je povolán profesionální a spolehlivý stěhovací tým, na ten po celou dobu dohlíží právě daný technik.

Velkou výhodou pro vás bude naše nabídka dalších nutných prací spojených se stěhováním. Často se stává, že je potřeba probourat zeď. V tomto případě vše zajistíme. Nemáme problém ani se stavbou lešení nebo s montáží zátěžových konstrukcí pro stroje zavěšené ve vzduchu, jako jsou klimatizace, ventilátory a další. Samozřejmostí pro nás je i případná úprava příjezdové cesty v místě, kde bude stroj nebo výrobní linka a další vyloženo. Vhodný přístup potřebujeme nejen pro nákladní auto. Většinou je na místě nakládky/vykládky potřeba jeřáb, kamion s podvalem i vysokozdvih.

Další oceňovanou výhodou je naše nonstop služba, včetně víkendů a svátků.

sjednání stěhování praha

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zodpovíme vám veškeré dotazy a společně přijdeme na možnost, která bude právě pro vás ta nejlepší. Mimo jiné nabízíme i pojištění, které pokryje veškerá rizika spojená se stěhováním. Samozřejmostí je i nezávazná poptávka.

Mohlo by se vám také líbit...