Firmy

Dokážeš uniknout i ty?

Únikové hry neboli escape game u nás zažívají veliký boom. Jedná se o interaktivní hru, při které musíte plnit různé úkoly a musíte je vyřešit během daného časového limitu. Postupně řešíte různé logické hádanky, hledáte tajné skrýše a jiné nápovědy, které vedou ke kódu zámku či nalezení indicií, s nimiž se postupně prokousáváte k hlavnímu cíli hry. Hrajete většinou ve skupině 2 – 5 lidí, přičemž čím více vás je, tím lepší můžete podat výkon. Více hlav prostě víc ví. Pokud vše vyřešíte, unikli jste a vyhráváte. Pokud úkol nesplníte, nemusíte se obávat, že by vás náhodou někdo někde snad uvěznil.

úniková místnost

Z vašich nevyřešených úkolů a nesprávných postupů se můžete poučit a třeba uspějete při další hře. A že je výběr her veliký. Každá hra je speciálně vytvořena pro dané téma, je originální a různě složitá. Vybírat si například můžete z her detektivních, záhadných a hororových. Díky tematicky vytvořeným prostředím vás hra maximálně vtáhne do děje. Navštívit můžete třeba únikovou hru Kutná Hora https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-kutna-hora/. Pokud hledáte způsob, jak stmelit váš pracovní nebo přátelský kolektiv, úniková hra bude dobrou volbou. Při hře je třeba společně spolupracovat a navíc si spoluhráči procvičí postřeh, schopnosti dedukce a pozorování. A je vás více než 5? Vůbec nevadí. Můžete soutěžit mezi s sebou o to, který tým vyřeší všechny úkoly dříve.

sklep

Jestliže máte kamaráda nebo kamarádku, kteří chystají svatbu, připravte si pro ně nezapomenutelnou rozlučku se svobodou. Nastávajícího ženicha či nevěstu jednoznačně rozptýlíte od každodenních starostí s plánováním veselky. Společně v únikové místnosti zažijete mnoho adrenalinu a zážitků, o kterých si pak v baru můžete vyprávět. Návštěvu escape game lze také doporučit žákům a studentům, kteří jsou na školním výletě. Pokud děti na tuto hru vezmete, budete jednoznačně ten nejlepší učitel pod sluncem. Děti si procvičí mozkové závity a naučí se týmové spolupráce. Nezní to báječně?

Mohlo by se vám také líbit...