Firmy

Vyklízíme byt po bývalém nájemníkovi

Nájemníci jsou různí

Co člověk, to originál. I přesto, že se mnoho lidí chová podle podobného schématu, nelze nikdy o někom tvrdit, že by byl čísi duplicitou. Jinými slovy řečeno to znamená, že nelze nikdy předem očekávat, jak se v určité situaci zachová osoba, kterou máme na mysli. Týká se to pochopitelně i nájemníků, kteří obývají byty nebo domy pronajímatelů, a ti pak v případě ukončení nájemní smlouvy řeší odlišné situace.

starý dům

Ideální je situace, kdy je bývalý nájemník pečlivý, důsledný a také empatický, se smyslem pro pořádek. Tito lidé odstraní z pronajatého bytu vše, co tam nepatří, uklidí po sobě a předají nemovitost v bezvadném stavu. Pokud se tu a tam objeví nějaké technické nedostatky, rozbité předměty či nefunkční zařízení, tito nájemníci je hlásí včas a snaží se i o sjednání nápravy.

podkroví v domě

Opačným protipólem těchto osob jsou lidé naprosto nezvladatelní, s nimiž není žádná domluva. Nedodržují smluvní ustanovení a k majetku pronajímatelů se chovají macešsky. Nelze se pak divit, že jsou také strůjci různých problémů a komplikací a jednou z nich je i zanechání nepořádku a mnoha předmětů v bytě či v domě v okamžiku předání nemovitosti po ukončení nájemní smlouvy. Jinými slovy, takový nájemník vám přidělá spoustu práce a mimo jiné vás donutí sáhnout po specializované firmě.

Stěhovací firmy stěhování v Liberci https://stehovani-mamut.cz/stehovani-liberec/ jsou profesionálové, kteří jsou na podobné situace zvyklí, a proto také počítají s tím, že se v místě mohou objevit neočekávané potíže. Například značný nepořádek, mnoho různě poházených věcí, špinavé oblečení, plíseň pod kobercem, spousta prachu a mikroorganismů, zakouřené prostředí s nepříjemným zápachem, rozbité zářivky, láhve od alkoholu, rozlité čisticí prostředky atd. Nemějte tedy obavy, že by stěhovací firma odmítla vaši zakázku i tehdy, jde-li o vyklizení bytu po takovém individuu.

Mohlo by se vám také líbit...