Firmy

Když je součástí klimatizace ionizátor

Klimatizace sama o sobě snižuje vliv stresu na lidské tělo, příliš vysoké letní teploty, zejména nad 29 stupňů Celsia, patří k nejsilnějším stresovým faktorům a trvá-li tento stav příliš dlouho, můžete onemocnět i vážnou http://www.ostravan.cz/44716/gospel-prinese-radost-detem-s-vaznou-nemoci-koncerty-budou-ve-ctyrech-mestech-zaroven/ chorobou. Pokud je pobyt v klimatizovaném prostředí pojímán vhodným způsobem, může být klimatizace vítaným společníkem jak na pracovišti, tak i v domácnosti.

klimatizace na domě

Co si pod tím „vhodným způsobem“ máme představit? Zejména to nepřehánět s chlazením, aby rozdíl mezi venkovní a vnitřní teplotou nepřesáhl pět stupňů Celsia, a zároveň dbát o to, aby klimatizace nevytvářela příliš mnoho tzv. kladných iontů. Převaha kladných iontů způsobuje nemálo zdravotních obtíží, takže bychom pak při eliminaci stresových faktorů vyháněli pomyslného „čerta ďáblem“. Naštěstí však existuje řešení:

dálkové ovládání klimatizace

Poptávejte ionizátor

Součástí prodeje klimatizací, tedy moderních klimatizačních zařízení, mohou být i ionizátory. Ionizátor je systém, který vytváří tzv. záporné ionty, velmi důležité a potřebné pro lidský, ale i rostlinný a zvířecí organismus.

Dostatek záporných iontů se stará o likvidaci tzv. volných radikálů, což jsou kyslíkové molekuly, které poškozují buňky oxidativním procesem, brzdí jejich regeneraci a urychlují proces stárnutí. Příliš mnoho volných radikálů má nepříznivý vliv doslova na celé tělo. Projevuje se to např. zvýšenou únavou a nedostatkem energie, častějšími virózami, nachlazením a různými zánětlivými procesy, a to vše poškozuje přirozený imunitní systém, který se pak nemusí být schopen ubránit ani zvrhlým rakovinovým buňkám. Jinými slovy, příliš mnoho kladných iontů a málo těch záporných vás může dovést až k nádorovému bujení.

Záporné ionty také brzdí rozmnožování nežádoucích patogenů a mají schopnost sloučit do větších celků drobné částečky prachu, které pak rychleji padají k zemi, odkud je snáze odstraníme vysavačem nebo mopem. Tím pádem nemusíme prach vdechovat a zatěžovat jím naše plíce a krevní oběh.

Mohlo by se vám také líbit...