Produkty

Sex je nejkrásnější forma sdílení vzájemné lásky


Moudří lidé tvrdí, že všichni pocházíme z jednoho zdroje, a je v zásadě jedno, jak jej budeme nazývat, zda Bohem, Stvořitelem atp. Každý z nás je obdařen láskou a moudrostí, jde jen o to, do jaké míry si to kdo uvědomí a zapracuje na svých negativních vlastnostech, co nemají ani s láskou, ani s moudrostí nic společného. Někteří z vás si možná vybaví píseň od Jitky Zelenkové, v níž se zpívá, že: „my všichni jsme stejní (stvořeni z lásky)“. Každý sice svým jedinečným způsobem demonstruje lásku, ale všichni jsme láskou a také toužíme lásku neustále prožívat. A pokud máte pod čepicí, jistě vám dojde, že to lze také popřít negativními vzorci chování, kdy lásku neprožíváme, ale tehdy se cítíme osamělí, nešťastní, zlí, závistiví, nepřející, sobečtí atd., což vše směřuje k pořádnému průšvihu.

ženich a nevěsta

A v okamžiku, kdy jsme zasaženi tou „neláskou“, a kdy třeba kvůli stresu či špatné životosprávě nemůžeme dosáhnout erekce, přesto všichni po sexu toužíme erectmax.cz, protože sex je vrcholným vyjádřením lásky, tím nejvyšším stupněm, jakým můžeme lásku projevit a sdílet s někým jedinečným, jiným, než jsme my, ale přesto ve své podstatě láskyplným, tedy stejným.

Bez erekce to opravdu nejde

Sdílet lásku mezi mužem a ženou formou sexuality bez erekce není možné. Penis prostě potřebujeme mít ztopořený, jinak lze uspokojit partnerku pouze orálně nebo rukou, ale sami z toho nemáme nic. A aby dosahoval orgasmu jen jeden z páru, to není žádný sex, ale trápení. Nenechte to dojít tak daleko, že byste byli z toho zoufalí a hledali na Internetu různé pokoutné servery s nabídkou Viagry, zaměřte pozornost hlavně na své vlastní chyby, a těch muži dělají celou řadu.

novomanželé v přírodě

Například se nevhodně stravují a prodejny zdravé výživy jim nic neříkají (přitom tu nakoupíte mnohem prospěšnější potraviny). Pijí pravidelně alkohol, kouří a jejich všední i sváteční den je plný stresu. Stres je opravdový nelítostný zabiják a buď zvítězíte vy, nebo on.

Znáte dějinnou postavu svatého Jiří? Je posazen na koni a svým kopím propichuje bezcitného ještěra, a tím nad ním vítězí. Představte si sami sebe jako jeho, jak napichujete na kopí stres a nedáte mu žádnou šanci přežít. Tím kopím se mohou stát adaptogenní bylinky, například Kotvičník zemní nebo Ženšen, které mají mocnou sílu pomáhat udolat stres a navrátit organismu sílu a schopnost dlouhé a pevné erekce.

Mohlo by se vám také líbit...