Produkty

Dokonalý nábytek do menších prostor


Jen málokdo si skutečně přeje žít jen na několika málo metrech čtverečních. Ono takový život má sice pár kladů, třeba snadnější uklízení, nicméně pro rodinu s dětmi to není nic moc. Žel i na tak malých prostorách je dnes mnoho našinců nuceno žít, a to v docela velkých počtech. Garsonky jsou v posledních letech čím dál tím populárnější, ale nekupují si je hlavně jednotlivci, potažmo páry, ale rodiny s dětmi. Příčina asi nikoho moc nepřekvapí, jsou to finance. Malá garsonka je totiž daleko levnější než základní dvoupokojový byt, což je samozřejmě problém. Ovšem pozor, i na tak malém místě jde nakonec bydlet docela pohodlně, je však nezbytné udělat pár menších úprav ohledně vnitřního vybavení.

Polička

Samozřejmostí by měl být občasný generální úklid, během kterého poletí z domu všechny věcí, které zabírají nějaké místo a zároveň nejsou ničím užitečné. Toto opatření je sice efektivní, avšak málokdy dostatečně. Daleko lepší je si pořídit místo stávajícího nábytku vestavěné skříně. Čím víc si jich člověk koupí, tím více prostoru nakonec ušetří.

Stěny obvykle vyhovují

Není potřeba příliš dlouho hloubat nad tím, proč jsou vestavěné skříně tak efektivní. Důvodem je fakt, že se nacházejí minimálně z větší části ve stěnách. Tam pochopitelně nepřekáží a zároveň stále dokáží poskytovat dostatečné penzum úložného prostoru. To je důležité, jelikož bez úložiště se nedá fungovat v žádné relevantní domácnosti. Co se stěn týče, tam není potřeba mít žádné obavy. Je vcelku jedno, jaký druh zdí má člověk doma, nezáleží ani na tvaru. Problém nejsou ani atypicky vyhlížející stěny. Vše se jen musí předem důkladně proměřit a zkonzultovat s majitelem. Teprve až pak dochází k realizaci celého projektu.

Ramínko

Vestavěné skříně nejsou samy o sobě zas tak drahé, jak by si možná mohli lidé myslet. Kupodivu se dají sehnat za docela solidní peníze, avšak není dobré jít s financemi až na úplné dno. Člověk tím jen získá produkt, který nebude dostatečně solidní a příliš dlouho fungovat nebude.

Mohlo by se vám také líbit...