Produkty

Průhledné zábradlí

Schodiště bývá prvkem interiéru, který nutně přitahuje pohledy. Nejde udělat schody, navrhnout je, vyprojektovat tak, aby byly nenápadné. Vždy jsou vidět. A to tak, že hodně. Schody musí být opatřeny zábradlím. Kvůli bezpečnosti a také kvůli usnadnění pohybu na schodech. Cestou nahoru se o zábradlí můžeme přitáhnout. Po cestě dolů se jej přidržujeme, abychom získali větší jistotu. Uvedené neplatí pro mladé a zdravé lidi. Vzkaz pro ně. Mládí a zdraví nemáte navždy. Tak na zábradlí nešetřete.

Celoskleněné zábradlí

Zábradlí tedy dokresluje schodiště. Dává mu vyniknout. Některé interiéry vyžadují, aby bylo zábradlí masivní, aby působilo, jako že samo nese celé schodiště. A některé interiéry zase podkreslí, když je zábradlí nenápadné, jako by vůbec neexistovalo. Právě takové zábradlí se vyrábí ze skla.

A jako vše i skleněné zábradlí může být vyrobeno v mnoha variantách. Může se jednat o celoskleněné zábradlí, kde jediným prvkem z jiného materiálu je jeho kotvení, uchycení k samotným schodům. Skleněné tabule se však mohou kombinovat i s jiným materiálem. Může jít o nerezovou ocel, případně dřevo. Nerezové prvky podkreslují lehkost skleněné výplně. Dřevo, díky své barvě zase dávají schodišťovému celku kontrast.

Madlo z nerezu

Sklo pro výrobu zábradlí je speciálním materiálem. Jde o bezpečnostní, lepené sklo. I u tohoto materiálu jsou různé varianty typů. Sklo může zůstat naprosto čiré. Varianty jsou také při použití mléčného skla, nebo tónovaného do požadované barvy. /plný TOP úpravy skleněných tabulí je pískování skla. Ve standardní nabídce je mnoho motivů. Při spolupráci s grafickým studiem, lze ale udělat na skleněných tabulích jakýkoliv vzor. Pro různé podniky se nabízí pískování jejich loga, případně grafiky, která je bude lépe identifikovat.

Výroba skleněného zábradlí od zadání zakázky, přes návrh, cenovou nabídku až po předání hotového výrobku trvá několik týdnů. Ten čas je ale vyvážen dokonalým prvkem interiéru.

Mohlo by se vám také líbit...