Produkty

Kousek něčeho moc dobrého

Jen málo lidí odolá vůni a vzhledu domácích dortů a dalších zákusků z poctivých surovin. Co je lepšího, než si dát kávu s kouskem domácího dortu? Moc věcí nenajdete. Na kávu a zákusek si lidé chodili už od dob první republiky, a chodí na ně stále. Je to druh odpočinku, kde si mohou lidé sednout, strávit příjemné chvíle se svými blízkými a načerpat síly. Patříte mezi ty, kteří si občas dají rádi skutečně dobrou kávu na všechny možné způsoby a něco k tomu?

krabička makronek

Pokud jste z Hradce Králové či okolí a nebo se sem chystáte obdivovat památky, asi budete chtít vědět, kde tu najdete nejlepší zákusky a dortíky. Opravdu skvělé dorty v Hradci Králové Pinkroses nabízí pravidelně cukrárna Pink roses. Najdete tu velmi útulné a čisté prostředí, které se vyznačuje dekoracemi z růží. Odpočinout si můžete v designových růžových křesílkách, a na zub si můžete dát třeba několik druhů cheesecaků, muffiny, cupcaky, domácí dorty jako je například Schwartzwaldský, a posedět můžete u šálku skvělé kávy či skleničky vína.

růžový dort

Najdete tu jen to nejlepší, co si můžete dát i doma. Pokud vás nebaví stát v kuchyni a péct si dorty na víkend, můžete si je tady objednat. Připraví vám dorty k různým příležitostem, ať už na dětskou oslavu nebo na svatbu. Na svatbu si tady objednáte i sladký bar a odnést si můžete zákusky jen tak ke kávě nebo i na oslavy. Najdete tu kromě tradičních zákusků i moderní kousky, které také skvěle chutnají. Vyberte si třeba cupcake, kde najdete zajímavé chuťové kombinace. A pro opravdové znalce a milovníky sladkostí mají v Pink roses makronky, které pravidelně obměňují. Jednou ochutnáte třeba lískový oříšek a jindy si můžete pochutnat na mangu či třeba na slaném karamelu.

Nabídka je lákavá
Nabídka této proslulé cukrárny osloví každého, kdo si občas dá rád něco dobrého. Zastavte se na chvilku, udělejte si pohodlí a vychutnejte si skutečně lahodné sladkosti.

Mohlo by se vám také líbit...