Nezařazené

Je čas na změnu!

Vypadat dobře a cítit se dobře jsou možná zcela odlišné podněty, ale jedno mají společné. Jde je oba skloubit dohromady. Mnohdy platí pravidlo, že člověk se cítí dobře jen za předpokladu, že tak i vypadá, a proto se zaměřte na skutečnost, co tomu musí i předcházet. Vyžaduje to:
–       sílu
–       odhodlání
–       a nějaké to odepírání
Snažit se o to, aby ve vašem životním stylu nastala změna můžete vždycky a věřte, že pokud se do nastávající změny vložíte, výsledků se vám dostane brzy!
celá a mletá skořice

Jídelníček nepřeskočíš…

Většina lidí, by se samozřejmě chtěla přiklonit k možnosti, že změnit svůj dosavadní jídelníček nebude potřeba, ovšem opak je pravdou. První věc, kterou musíte pro lepší vzhled udělat je začít změnou stravy a škodlivých návyků v ní. Nemusíte se obávat toho, že už nikdy neokusíte chuť něčeho sladkého jako je čokoláda, nebo nezdravého jako jsou hranolky. Tyto potraviny jsou jednou za čas povolené, ale nikdy nesmí tvořit prioritní příjem ve vašem jídelníčku!
siluety závodníků

Pomoc, kterou pro vaše kroky k hubnutí neodmítejte!

Zařaďte do svého jídelníčku potraviny, které svým složením a obsahem pomáhají spalovat kalorie, které se ukládají v podobě tuku. Zde je několik tipů, které vám tyto výsledky přinesou:
–       RYBÍ OLEJ– obsahuje omega-3 mastné kyseliny z ryb. Pokládá se za zdravý tuk, který vás nedělá obézním, ale naopak vás zbavuje právě toho špatného ve vašem těle.
–       CHILLI PAPRIČKY– odbourávají tuk, pozitivně snižují pocit hladu a stimulují spalování tuků a kalorií. Uvařte si jídlo s přidáním jedné feferonky, nebo papričky, vyplatí se to.
–       SKOŘICE– toto koření blahodárně přispívá při spalování tuků a jeho využití je všestranné, ideální je v kombinaci s kofeinem, který pomáhá redukovat hmotnost a snížit vaše kalorie do značné míry.
Nejdůležitější je ovšem pohyb, kterým musíte svému tělu pomoci, aby správně spalovalo. Využít můžete i přípravky a léky, které dopomáhají vaši hmotnosti snížit její číslo. Jedině za předpokladu, že budete všechno kombinovat, budete mít výsledek zaručený a za několik měsíců i podstatně nižší váhu.

Mohlo by se vám také líbit...