Muži

Dovolená s mužem

Pokud jede žena na dovolenou s mužem, určitě bude potřeba si předem ujasnit, co od takové dovolené oba očekávají. Může se stát, že muž má zcela jiné představy o takového dovolené, než má žena.

Ženy obvykle touží po odpočinku v takovém stylu, že se po celou dobu dovolené budou válet u moře nebo u bazénu a nebudou nic, kromě toho, aby se nespálily, řešit. Muži to ale mnohdy vidí úplně jinak a to tak, že dovolenou stráví nejenže u moře nebo bazénu, ale také po výletech. Může tedy velice snadno dojít k tomu, že se žena s mužem na takové dovolené pohádá, jelikož se dané ženě nebude chtít jezdit po výletech, když má konečně možnost si pořádně odpočinout. Může to klidně zajít tak daleko, že každý bude daný den dělat to, co chtěl, což znamená, že muž se vydá sám na nějaký ten výlet a žena zůstane ležet u moře či bazénu. Je jasné, že ani jeden z něčeho takového nebude nadšený, ale když se nedá nic jiného dělat, je to rozhodně dobrým kompromisem.

dva lidé

Rozhodně člověk nesmí být naštvaný na toho druhého kvůli tomu, že jeden chce dělat tohle a druhý zase něco jiného. Každý má o dovolené úplně jinou představu.

dva lidi

Je jasné, že je úplně nejlepší, když si před samotnou dovolenou sednete a společně vyřešíte, co na takového dovolené budete nebo nebudete dělat. Když se člověk konečně někam dostane a to ještě navíc za hranice, udělal by jen dobře, pokud by celou dovolenou nestrávil jen u moře, protože máte velkou příležitost konečně něco vidět a také zažít. Nehledě tedy na to, že díky něčemu takovému můžete mít nějaké ty společné zážitky a věřte, že něco takového opravdu není na škodu. Je určitě dobré mít na co vzpomínat a to na něco jiného než na to, že jste po celou dobu dovolené leželi jen u vody.

Pokud máte opravdu možnost někam vyrazit, pak vyrazte, protože zase uvidíte něco nového. Něco, co ještě spousta lidí nevidělo.

Mohlo by se vám také líbit...