Ženy

Proč si hýčkat opravdové přátelství?

Pravé přátelství je třeba si hýčkat. Proč? To se dozvíte v našem článku.

1) s kamarádkou můžete vše probrat od A do Z

Někdy je prostě nálada ze všeho se vypovídat. Nemusí vás ani nic tížit, jen chcete vyslechnout. Neočekáváte žádné soudy ani nevyžádané rady. Pokud se začnete svěřovat partnerovi, většinou vás po deseti minutách přestane poslouchat nebo ihned nabídne „xy“ možných řešení. Pravá kamarádka ví, kdy jen mlčet a poslouchat a kdy poskytnout radu. A jako bonus víte, že má na vás čas kdykoliv.

ženy

2) Pochopí i lehké klopýtnutí

Opravdová kamarádka nebude dělat vědu z toho, že jste ji dva dny neodpověděla na textovou zprávu. Nebo zapomněla na její svátek. Pochopí, že toho máte v práci moc nebo se doma staráte o nemocné děti a momentálně nevíte, kde vám hlava stojí. Obě víte, že váš čas zase přijde a budete si opět užívat každodenní setkání u šálku voňavé kávy.

3) bere vás takovou, jaká skutečně jste

Před kamarádkou nemusíte hrát žádná divadla ani nasazovat masky. Je jí jedno, že jste ve tři odpoledne ještě v pyžamu, nenalíčená a nehodláte na tom nic měnit. Je jí jedno, že vaše nejvyšší kuchařské umění jsou topinky a míchaná vajíčka. Každá máme dobré stránky, ale i horší a je důležité respektovat se s nimi.

žena

4) pomůže vám, když potřebujete

Ulehla jste doma s horečkou a manžel na pracovní cestě. V tu chvíli zvonek a za dveřmi na vás čeká síťka pomerančů, citronů a med. Nebo jste na diskotéce, popila jste trošku víc a kamarádka vám objedná a zaplatí taxi. Víte, že je na ní spolehnutí. Nikdy vás nenechá ve štychu a pomůže, když to nejvíc potřebujete.

5) je s ní sranda

Užijete si s ní spousty legrace. Máte stejný smysl pro humor a naplno si užíváte holčičí blbiny. Věku navzdory.

Přátelství si hýčkejte, neberte ho jako samozřejmost a buďte vděčná za spřízněnou ženskou duši. Chlapi mohou odcházet a přicházet, ale ty nejlepší kamarádky zůstávají.

Mohlo by se vám také líbit...