Ženy

S mléčným zákalem si spolehlivě poradí vločkovač do bazénu

Ať děláte, co děláte, tak vaší vodě chybí jiskra. A to i přesto, že nešetříte na přípravcích bazénové chemie a veškeré znečištění eliminujete ještě dříve, než se stačí ve vodě usadit. Je to právě váš případ? Pak máte co do činění s mikroskopickými částečkami, které žádná filtrace nedokáže účinně zachytit. Takže i když vodu v nádrži pravidelně desinfikujete a máte tu nejvýkonnější filtraci široko daleko, tak ani v takovém případě s nežádoucím mléčným zákalem nic nenaděláte.

plavání

Každopádně dobrá zpráva je, že ani v takovém případě si nemusíte zoufat. Na trhu s bazénovou chemií je právě pro tyto případy k dispozici speciální přípravek – vločkovač do bazénu, který tyto droboučké částice dokáže shlukovat do větších celků, s nimiž si následně bez potíží poradí filtrace nebo bazénový vysavač.

Jedná se o tekutý polymerní přípravek, který funguje naprosto spolehlivě a ihned a nemá žádné vedlejší účinky. Koupání v takto ošetřené vodě se proto nemusíte ani v nejmenším obávat. Nicméně i tak je dobré koupání na chvíli přerušit, aby shluknuté částice v podobě vločkového mraku mohly spadnout ke dnu, odkud je spolehlivě a rychle odsajete s pomocí praktického bazénového vysavače. Pokud vysavač nemáte, nezbývá, než počkat, až všechny shluky postupně zachytí bazénová filtrace. V tom případě se vyplatí takto vodu ošetřit po ukončení koupání v daném dni a nechat vodu přes noc přefiltrovat.

Uvidíte, že další den bude vaše voda naprosto bezvadná a jiskřivá přesně tak, jak jste si to vždy přáli. Jistě tak brzy zjistíte, že použití kvalitního vločkovače je na bazénové vodě na první pohled patrné a vaši čistou a jiskřivou vodu vám bude každý závidět!

relax

Tedy alespoň za předpokladu, že o ni budete kvalitně pečovat ve všech směrech, což samozřejmě zahrnuje i eliminaci jiných druhů znečištění, ať už jde o organické či anorganické nečistoty.

Mohlo by se vám také líbit...