Dovolená

Pro skutečné muže

Jste muž s velkým M? V tom případě se jistě nebojíte použít i ostřejší a silnější čistič, než jsou jenom běžné typy. Vyzkoušejte novinky, které jsou ultra silné. Fungovat budou i na opravdu zažranou špínu poppersrush.cz.
Každá lahvička má svou jedinečnou vůni, neboli zápach. V tomto směru mají někteří lidé rádi klasiku. Jiní naopak velice rádi experimentují a zkoušejí pokaždé nové druhy. Typů poppers je opravdu mnoho, takže je rozhodně z čeho vybírat. Lahvičky mohou být také různě velké. Některé mají obsah 10 ml jiné 15ml nebo 25ml či 30ml. Některé jsou známé po celém světě. Například typ Rush denně užívají miliony lidí na celém světě. Známý je také pojem Amsterdam a mnohé další druhy. Všechny najdete v naší široké nabídce.

láska

Použití a užití

A. Poppers je název pro chemické čističe. Pomocí těchto čističů můžete čistit kůži, hlavy videorekordérů, ale také erotické pomůcky. Použít se dají na pouta, penilní kroužky a na mnohé další produkty ve světě erotiky. Látka, která je v lahvičkách obsažená, je těkavá a vysoce hořlavá. Neměla by se proto dostat do kontaktu s kůží. Způsobuje podráždění a vyrážku. Většinou se jedná o alkyl nitrity. Ty se prodávají právě jako čistící přípravky.

B. Při přičichnutí trvá účinek 1 až 2 minuty. Následně odeznívá. Co způsobuje? Prudké bušení srdce, malátnost, závrať, sexuální vzrušení. To všechno můžete zažít, ale pocity jsou často individuální. Homosexuálové tyto produkty používají především proto, že se jim uvolňuje jejich hladké svalstvo, tedy oblast konečníku. U žen to způsobuje uvolnění ve vaginální oblasti. Proto všechno ženy cítí intenzivněji. Při sexu s partnerkou může muž zažít doslova výbuch a orgasmus si užije déle a opravdu citelněji.

zamilovaní

Látka představující poppers je opravdu hodně hořlavá a proto není radno ji používat v blízkosti svíček nebo zapalovače. Doporučuje se udržovat látku dobře neprodyšně uzavřenou. Velice rychle se odpařuje.

Mohlo by se vám také líbit...