Peníze

Peníze pro podnikatele na placení jejich potřeb

Finanční pomocí pro mnohé podnikatele může být právě půjčka. Jak to ale vymyslet, abyste na ní nepřeplatili nehorázné peníze? Vzít si půjčku z banky nebo raději od nebankovních společností? To jsou otázky, které si musíme zodpovědět, než si začneme půjčku vyřizovat. Může se jednat o krátkodobou půjčku nebo o dlouhodobý úvěr či rovnou hypotéku. Pojďme se nyní podívat, jak je tomu u nebankovních společností s poskytnutím dlouhodobějších úvěrů.

Podnikatelé mají ze zákona právo na podnikatelské úvěry. Ty se týkají jak firem, tak i malých živnostníků nebo jakýchkoliv podnikatelů. Jestliže máte řemeslo, firmu nebo třeba odchod, či jste hrdými majiteli mezinárodní společnosti, můžete si vyřídit nebankovní hypotéku pod názvem americká hypotéka bez registru.

peníze

Jedná se totiž o podnikatelský úvěr. Ručíte nemovitostí, do zástavy můžete dát byt, dům, pozemek, ale také komerční budovu či další objekty, ze kterých můžete získat až 70% z jejich odhadní hodnoty. Mějte na paměti, že stoprocentní hypotéky už neexistují a to ani v bankách.

Předem samozřejmě nic neplatíte. Nízká úroková sazba je u takového dlouhodobého úvěru základem, proto se snaží zajistit vám co nejnižší možný úrok a splátku podobnou třeba té v bance. Pohybovat se samozřejmě dá i s dobou splatnosti. Nejdéle ji lze nastavit na třicet let.

notebook, káva, mobil

Peníze získáte všechny najednou na váš bankovní účet a můžete s nimi v podnikání cokoliv zaplatit. Dokonce můžete vyplácet dluhy, exekuce, OSSZ, VZP, nedoplatky na finančním úřadu a spoustu dalších věcí. Začněte nanovo, jistě to už v dalším pokusu bude lepší. S penězi totiž můžete hradit všechny své firemní potřeby, ale můžete také investovat.

Bojíte se, že na úvěr nedosáhnete kvůli nízkému daňovému přiznání? Máte zbytečné obavy. Nízké daňové přiznání není překážkou k získání úvěr. Ani záznam v registru nemusí vadit.

Mohlo by se vám také líbit...