Nezařazené

Dejte mu najevo, že se vám líbí a na nic nečekejte

Líbí se vám nějaký muž, ale jako správná žena čekáte, až se vyjádří on? Tak nečekejte, dnes už se to dávno nenosí. I když existují pravidla, jak můžete muži sama dát najevo, že se vám líbí, určitě není doba vhodná na to, abyste čekala, že se vyjádří sám. Doba se mění a s ní i lidé a přístup ke všemu. A tak je dnes už naprosto normální, že žena získá muže sama. A proč také ne? Naopak ženy jsou čím dál odvážnější a nebojí se ukázat, co cítí. Za to muži už nemají takovou potřebu zakládat rodinu a žít rodinným životem. Co udělat, když se objeví ve vašem okolí muž, kterého byste chtěla oslnit? Dejte na zaručené rady, které fungují.
stejné tetování
·         Buďte upravená a sexy, ale nepřehánějte to: chcete zaujmout muže. Vzhled je to první čeho si na vás všimne, i když je to v životě až na druhém místě. První dojem zkrátka udělá hodně, a když se ještě neznáte, je to právě první dojem, který může rozhodovat. Navíc přitažlivost je také důležitý článek vzájemného intimního vztahu. Jen opatrně až se budete oblékat a líčit abyste to příliš nepřehnala. Musíte působit sexy ale přitom vkusně.
·         Navažte konverzaci: když spolu nezačnete mluvit nikam se pohnete. Proto se snažte co nejdříve navázat nenucenou konverzaci. Jen opatrně, ženy mají tendenci mluvit až příliš, což by ho mohlo také odradit. Zvláště pak jedná li se o plachého muže. Takže hovor navažte, ale nechte mluvit také jeho.
muži s úsměvem
·         Všímejte si každého detailu: i malé znamení a detaily vám mohou pomoci rozeznat, jestli je náklonnost vzájemná. A pamatujte si hlavně jedno, pokud se na vás nenápadně dívá, anebo vás dokonce sleduje při každém vašem kroku, jistě se mu také líbíte. Pak se stačí mnohdy jen usmát a o to ostatní půjde samo.
·         Začněte a pak se trošku stáhněte: když už začnete s konverzací a dostanete se i na první schůzku je čas nechat prostor i jemu. Takže se trošku stáhněte do pozadí a čekejte, jak se s tím popere on. Obecně platí, že muži potřebují více času než ženy a také musí mít pocit, že vás vlastně dostali oni. Proto ho hned nebombardujte sms zprávami a telefonáty a vyčkejte alespoň pár dní. Když o vás skutečně stát bude, ozve se. Jen to opravdu může chvíli čekat. Pokud už to nemůžete vydržet, klidně napište jako první. Ale jen jednou a krátkou a neutrální zprávu. Možná ho to popožene. Pokud neodpoví, nestojí za to. Takový je život.

Mohlo by se vám také líbit...