PC

Počítačový svět a jeho rizika

Internet je pomalu všude kam se podíváme ale nikdo z nás už si nedokáže život bez počítače či notebooku, Tabletu nebo telefonu, ale dokážeme se v tomto světe orientovat?? Dnešní servery jako je například poslouchání hudby na netu nebo erotické stránky, sociální sítě, různé online hry či stahované na nás čeká plno hrozeb ať už v práci nebo doma na nás může vyskočit nějaký vir nebo nás může napadnout nějaký ten hacker a co dělat, když nás něco takového potká?? V první řadě by bylo dobré, kdyby vaše zařízení mělo kvalitní security systém (ochranný systém) 

čtyři prohlížeče

Něco jako Avast, Mfee a mnoho dalších takových aplikacích. Kdyby to zašlo dále což vaše zařízení nezachytilo tak je dobré navštívit nějaký PC servis. Těmto věcem se dá předejít i tím že když navštěvujete nějaké ty stánky je dobře vždy zkontrolovat, jestli jsou bezpečné nebo ne, a to zjistíte tak že když se podíváte do horní části obrazovky v prohlížeči a pokud ta stránka nebude bezpečná tak by vás to mělo upozornit. 
sociální sítě

Ještě bychom se mohli podívat konkrétně na počítač či notebook který byste měly mít správně nastavený, aby jeho používání bylo co nejsnažnější. Měly byste mít aktuální Windows, dobrý procesor také nějakou dobrou grafickou kartu aby, jste ho mohli používat naplno. Dobré také je, když máte Microsoft Office což jsou programy určené na psaní třeba dopisů k tomu slouží Word pak také má Excel což je tabulkový program, který umí i počítat příklady dále bychom tam našli PowerPoint ten vytváří prezentace anebo Publisher ten vytváří diplomy a různé certifikáty. V dnešní době řídí počítače skoro všechno najdeme je v autech nějakých domácích spotřebičích firmy je také používají, jelikož jsou stroje jsou také řízeny počítačově kupříkladu automobilky už to v tomto století to jinak neumí, ale plno lidem tito zařízení usnadňuje život. 

Mohlo by se vám také líbit...